HONEY BADGER

Нашата мисија е преку нашите производи да градиме силни луѓе кои никогаш не се откажуваат во животот и спортот.

производи

Дуксер Honeybadger Freestyle

1.479,00 ден
1.590,00 ден
Дуксер кој е создаден да те стопли. Прочитај го описот подолу пред да се одлучиш.

Маица за тренинг "Loose"

600,00 ден
Маица за тренинг "Loose" со кратки ракави изработена од 100% полиестер со исклучителен квалитетен перфориран материјал.

Женска маица со кратки ракави "Baggy"

600,00 ден
Спортска маица "Baggy" во црна, бела, жолта и сива боја, ќе направи да се чувствуваш лесно и комотно на тренингот.

HONEY BADGER® DON'T CARE

500,00 ден
600,00 ден
Неверојатно пријатен и растеглив памук. уникатниот дизајн со регуларни фит пропорции ќе направи да изгледате и да се чувствувате во супер форма.

HONEY BADGER® FEARLESS

500,00 ден
600,00 ден
Неверојатно пријатен и растеглив памук. уникатниот дизајн со регуларни фит пропорции ќе направи да изгледате и да се чувствувате во супер форма.

HONEY BADGER® WHO DARES WINS

500,00 ден
600,00 ден
Неверојатно пријатен и растеглив памук. уникатниот дизајн со регуларни фит пропорции ќе направи да изгледате и да се чувствувате во супер форма.

HONEY BADGER® DON'T MESS WITH ME

500,00 ден
600,00 ден
Неверојатно пријатен и растеглив памук. уникатниот дизајн со регуларни фит пропорции ќе направи да изгледате и да се чувствувате во супер форма.

HONEY BADGER® 90's burpees

500,00 ден
600,00 ден
Неверојатно пријатен и растеглив памук. уникатниот дизајн со регуларни фит пропорции ќе направи да изгледате и да се чувствувате во супер форма.

Шорц со џебови "Attack" 1.1

1.050,00 ден
Машки шорцеви за тренинг "Attack 1.1" во црна боја.

Женски шорцеви "Attack" 1.1

1.050,00 ден
Женски шорцеви за тренинг "Attack 1.1" во црна боја.

Хеланки "Agility" 1.1

750,00 ден
Хеланки кои никогаш нема да ве изневерат. Изработени од супер еластичен специјален материјал кој е непровиден и дозволува растегливост на 4 страни. Идеални за секаков вид тренинг и активности.

Блуза Honeybadger POLAR

950,00 ден
Активна блуза HONEY BADGER® POLAR Изработена од квалитетен полиестер со технологија за брзо сушење и поларна заштита од внатрешната страна.

Ранец Akme Pentagon

2.600,00 ден
Ранец Akme Pentagon, 100% Полиестер, YKK® патент, DuraFlex® buckles and accessories, Tension straps keepers, Side cargo pockets, W*D*H ---> 28*16*49, Volume: 22lt

HONEY BADGER BENCH 20

5.590,00 ден
Професионална рамна клупа за вежбање изработена од стабилна железна конструкција по највисоки стандарди. Рамниот дел за телото е од полиуретан пена од 5цм и 40кг/м3 маса која секогаш се враќа во првобитна форма, тапацирана со антибактериска еко кожа со својство на водоотпорност и огноотпорност.

Поло маица Notus Pentagon

890,00 ден
1.290,00 ден
155Gsm 100% Polyester 2 way Mechanical Stretch fabric Quick drying Odour resistant Anti Pilling treatment Wrinkle free fabric Low profile Placket design Pre formed steady collar

Патики за планина Pentagon Kion Trekking - Emerald

2.490,00 ден
4.600,00 ден
Knitted breathable fabric made by durable polyester Seamless pattern for reliable construction EVA memory insole EVA mid-sole for ultimate absorption performance TPR (thermoplastic rubber) anti-slip & Oil resistant outsole Breathable lining Low weight (0,760grm.- size 46) Quick lace adjusting system Lace hood storage Shoe height: 4" (inches)

Дуксер "Deep Cave" Anthracite

1.890,00 ден
Специјален дуксер изработен од најквалитетен мек полиестер кој со сигурност ќе ја одржува топлината на телото дури и при екстремно ладни температури. Структурата на овој полиестер е таква што сушењето го прави за 3 пати по брзо од обичните памучни дуксери.

Дуксер "Deep Cave" Anthracite zipper

1.990,00 ден
Специјален дуксер изработен од најквалитетен мек полиестер кој со сигурност ќе ја одржува топлината на телото дури и при екстремно ладни температури. Структурата на овој полиестер е таква што сушењето го прави за 3 пати по брзо од обичните памучни дуксери.

Hoodie "Deep Cave" Peridot

1.890,00 ден
Специјален дуксер изработен од најквалитетен мек полиестер кој со сигурност ќе ја одржува топлината на телото дури и при екстремно ладни температури. Структурата на овој полиестер е таква што сушењето го прави за 3 пати по брзо од обичните памучни дуксери.

Дуксер "Deep Cave" Peridot zipper

1.990,00 ден
Специјален дуксер изработен од најквалитетен мек полиестер кој со сигурност ќе ја одржува топлината на телото дури и при екстремно ладни температури. Структурата на овој полиестер е таква што сушењето го прави за 3 пати по брзо од обичните памучни дуксери.

Тренерки Thick Skin

2.350,00 ден
Тренерки THICK SKIN кои го истакнуваат твојот одлучен карактер. Изработени од квалитетен памучен материјал во кој твоето тело повторно ќе се осеќа како дел од природата, а комоцијата на движења кои ја дозволуваат, во тебе ќе пробуди една сосема нова димензија.