Дуксер "Deep Cave" Peridot zipper

1.990,00 ден
Специјален дуксер изработен од најквалитетен мек полиестер кој со сигурност ќе ја одржува топлината на телото дури и при екстремно ладни температури. Структурата на овој полиестер е таква што сушењето го прави за 3 пати по брзо од обичните памучни дуксери.
Бесплатна испорака
*

Специјален дуксер изработен од најквалитетен мек полиестер кој со сигурност ќе ја одржува топлината на телото дури и при екстремно ладни температури. Структурата на овој полиестер е таква што сушењето го прави за 3 пати по брзо од обичните памучни дуксери.

Deep Cave поседува извонреден дизајн кој се вклопува во секоја ситуација и пригода, без разлика за која од 4-те понудени опции ќе се одлучите вие ќе поседувате специјално парче облека. Посебно е чувството кога вашето торзо ќе влезе во Deep Cave!

Комоција, топлина, елеганција.

Карактеристики

-          Еластичен материјал

-          Брзо сушење

-          Лого кое е знак дека никогаш не се откажувате

-          Кенгур џебови

-          Длабока капуљача

-          300 гр. 95% полиестер 5% еластин

Македонски производ

Корисниците кои го купија овој производ исто така го купија и

Маица за тренинг "Loose"

600,00 ден
Маица за тренинг "Loose" со кратки ракави изработена од 100% полиестер со исклучителен квалитетен перфориран материјал.

Hoodie "Deep Cave" Peridot

1.890,00 ден
Специјален дуксер изработен од најквалитетен мек полиестер кој со сигурност ќе ја одржува топлината на телото дури и при екстремно ладни температури. Структурата на овој полиестер е таква што сушењето го прави за 3 пати по брзо од обичните памучни дуксери.

Блуза Honeybadger POLAR

950,00 ден
Активна блуза HONEY BADGER® POLAR Изработена од квалитетен полиестер со технологија за брзо сушење и поларна заштита од внатрешната страна.