Дуксер Honeybadger Freestyle

1.590,00 ден
Цена со попуст: 1.479,00 ден
Дуксер кој е создаден да те стопли. Прочитај го описот подолу пред да се одлучиш.
Производител: Honeybadger

Внимателно го одбравме мекиот памучен материјал со неверојатни својства и задача да донесе топлина на твоето тело

Величините се унисекс, машкиот модел на сликата носи величина М во боја на згаснати есенски лисја и чемпрес зелена боја која ја претставува зимата во својата "евергрин" верзија.


Женскиот модел носи XS величина во бои кои ја претставуваат секогаш оптимистичката страна на женскиот пол, односно извесното очекување на цветните бои на пролетта.

Овој производ го лансиравме со цел да успееме да донесеме топлина на твоето тело во зимските денови.

Зошто би требало да го имаш ова парче? Затоа што дуксерот е од македонско производство, создаден со многу љубов од вредните раце на специјалистите за шиење и затоа што навистина ќе уживаш додека го носиш.

Зарем не би сакал/а да уживаш и вистински да го изнаносиш парчето облека во кое си инвестирал/а?

Секогаш во прв план ќе ни биде квалитетот на производот, а нашата најголема среќа е кога Вие ќе успеете да се изнауживате во она што го спремаме само за Вас!

Нарачај го веднаш овој дуксер на нашиот веб сајт и искористи го попустот од 7% кој важи само за онлајн нарачки.

Доколку величината не Ви одговара или на било кој начин не сте задоволни од топлината која ќе ви ја даде дуксерот, ние се обврзуваме да го замениме за друг или целосно вратиме!

Направи едноставна регистрација на веб сајтот и нарачај го, можеш да избереш да платиш со картичка или при достава. Дочекај ја 2022 година со ова ново парче облека!

- Неверојатно мек и пријатен за носењеа

- 100% природен памук кој не пушта боја

- Длабока капуљача која те штити од ветер

- 2 џебови во кои го собира твојот телефон

- Лого Honey Badger кое е знак дека никогаш не се откажуваш

Таг на производ
Корисниците кои го купија овој производ исто така го купија и

Маица за тренинг "Loose"

600,00 ден
Маица за тренинг "Loose" со кратки ракави изработена од 100% полиестер со исклучителен квалитетен перфориран материјал.

Женска маица со кратки ракави "Baggy"

600,00 ден
Спортска маица "Baggy" во црна, бела, жолта и сива боја, ќе направи да се чувствуваш лесно и комотно на тренингот.

Honey Badger® Wild

1.590,00 ден
1.990,00 ден
Пред-нарачка на активна блуза за активности на отворено

HONEY BADGER® WHO DARES WINS

500,00 ден
600,00 ден
Неверојатно пријатен и растеглив памук. уникатниот дизајн со регуларни фит пропорции ќе направи да изгледате и да се чувствувате во супер форма.