Хеланки "Agility" 1.1

750,00 ден
Хеланки кои никогаш нема да ве изневерат. Изработени од супер еластичен специјален материјал кој е непровиден и дозволува растегливост на 4 страни. Идеални за секаков вид тренинг и активности.
*
*
Хеланки "Agility 1.1" во боја којашто толку е суптилна, што не можеш да останеш не забележана.
- Кратки хеланки за фитнес и секојдневни активности
- Непровидни дури и при најсложени движења
- Ја истакнуваат твојата фигура
- Ќе уживаш додека ги носиш

Производство: Македонско

Корисниците кои го купија овој производ исто така го купија и

Женска маица со кратки ракави "Baggy"

600,00 ден
Спортска маица "Baggy" во црна, бела, жолта и сива боја, ќе направи да се чувствуваш лесно и комотно на тренингот.