Женска маица со кратки ракави "Baggy"

600,00 ден
Спортска маица "Baggy" во црна, бела, жолта и сива боја, ќе направи да се чувствуваш лесно и комотно на тренингот.
*
*
Спортска маица "Baggy" во црна, бела, жолта и сива боја, ќе направи да се чувствуваш лесно и комотно на тренингот.
- Перфорирана структура на материјалот ќе придонесе за брзо ладење и проветрување на телото.
- Екстремно брзо се суши и не дозволува влагата да остане на твоето тело.
- Во црна спортска маица секогаш ќе изгледаш навистина мистериозно
Customers who bought this item also bought

Хеланки "Agility"

750,00 ден
Хеланки кои никогаш нема да ве изневерат. Изработени од супер еластичен специјален црн материјал кој е непровиден и дозволува растегливост на 4 страни. Идеални за секаков вид тренинг и активности.

HONEY BADGER® FEARLESS

500,00 ден
600,00 ден
Неверојатно пријатен и растеглив памук. уникатниот дизајн со регуларни фит пропорции ќе направи да изгледате и да се чувствувате во супер форма.

HONEY BADGER® WHO DARES WINS

500,00 ден
600,00 ден
Неверојатно пријатен и растеглив памук. уникатниот дизајн со регуларни фит пропорции ќе направи да изгледате и да се чувствувате во супер форма.

Хеланки "Agility" 1.1

750,00 ден
Хеланки кои никогаш нема да ве изневерат. Изработени од супер еластичен специјален материјал кој е непровиден и дозволува растегливост на 4 страни. Идеални за секаков вид тренинг и активности.