Маица за тренинг "Loose"

600,00 ден
Маица за тренинг "Loose" со кратки ракави изработена од 100% полиестер со исклучителен квалитетен перфориран материјал.
Производител: Honeybadger
*
*

Маица за тренинг "Loose" со кратки ракави изработена од 100% полиестер со исклучителен квалитетен перфориран материјал.

- Брзо се суши
- Брзо проветрување
- Совршено ќе се прилагоди на твоето тело
- Ќе се чувствуваш убаво додека ја носиш
- Неверојатно привлечна безвременска сива боја
Customers who bought this item also bought

Дуксер "Deep Cave" Anthracite zipper

1.990,00 ден
Специјален дуксер изработен од најквалитетен мек полиестер кој со сигурност ќе ја одржува топлината на телото дури и при екстремно ладни температури. Структурата на овој полиестер е таква што сушењето го прави за 3 пати по брзо од обичните памучни дуксери.

Дуксер "Deep Cave" Peridot zipper

1.990,00 ден
Специјален дуксер изработен од најквалитетен мек полиестер кој со сигурност ќе ја одржува топлината на телото дури и при екстремно ладни температури. Структурата на овој полиестер е таква што сушењето го прави за 3 пати по брзо од обичните памучни дуксери.

Шорц со џебови "Attack" 1.1

1.050,00 ден
Машки шорцеви за тренинг "Attack 1.1" во црна боја.

Ранец Akme Pentagon

2.600,00 ден
Ранец Akme Pentagon, 100% Полиестер, YKK® патент, DuraFlex® buckles and accessories, Tension straps keepers, Side cargo pockets, W*D*H ---> 28*16*49, Volume: 22lt