Нова колекција 2021

Прикажи по страна

Шорц со џебови "Attack" 1.1

1.050,00 ден
Машки шорцеви за тренинг "Attack 1.1" во црна боја.

Маица за тренинг "Loose"

600,00 ден
Маица за тренинг "Loose" со кратки ракави изработена од 100% полиестер со исклучителен квалитетен перфориран материјал.

Женски шорцеви "Attack" 1.1

1.050,00 ден
Женски шорцеви за тренинг "Attack 1.1" во црна боја.

Хеланки "Agility" 1.1

750,00 ден
Хеланки кои никогаш нема да ве изневерат. Изработени од супер еластичен специјален материјал кој е непровиден и дозволува растегливост на 4 страни. Идеални за секаков вид тренинг и активности.

Женска маица со кратки ракави "Baggy"

600,00 ден
Спортска маица "Baggy" во црна, бела, жолта и сива боја, ќе направи да се чувствуваш лесно и комотно на тренингот.