Поло маица Notus Pentagon

Old price: 1.290,00 ден
890,00 ден
155Gsm 100% Polyester 2 way Mechanical Stretch fabric Quick drying Odour resistant Anti Pilling treatment Wrinkle free fabric Low profile Placket design Pre formed steady collar
Бесплатна испорака
*
*
  • 155Gsm
  • 100% Polyester
  • 2 way Mechanical Stretch fabric
  • Quick drying
  • Odour resistant
  • Anti Pilling treatment
  • Wrinkle free fabric
  • Low profile Placket design
  • Pre formed steady collar
Таг на производ
Корисниците кои го купија овој производ исто така го купија и

Маица за тренинг "Loose"

600,00 ден
Маица за тренинг "Loose" со кратки ракави изработена од 100% полиестер со исклучителен квалитетен перфориран материјал.

Женска маица со кратки ракави "Baggy"

600,00 ден
Спортска маица "Baggy" во црна, бела, жолта и сива боја, ќе направи да се чувствуваш лесно и комотно на тренингот.