Ранец Akme Pentagon

2.600,00 ден
Ранец Akme Pentagon, 100% Полиестер, YKK® патент, DuraFlex® buckles and accessories, Tension straps keepers, Side cargo pockets, W*D*H ---> 28*16*49, Volume: 22lt
Бесплатна испорака
  • 100% Polyester
  • YKK® Zippers
  • DuraFlex® buckles and accessories
  • Tension straps keepers
  • Side cargo pockets
  • W*D*H ---> 28*16*49
  • Volume: 22lt
Таг на производ
Корисниците кои го купија овој производ исто така го купија и

Маица за тренинг "Loose"

600,00 ден
Маица за тренинг "Loose" со кратки ракави изработена од 100% полиестер со исклучителен квалитетен перфориран материјал.